NOWOŚCI

Terminarz targów i wystaw

Zapraszamy na stoiska STIHL

targi_rdax_90.jpg

Zapraszamy w 2019 roku na nasze stoiska targowe. Kalendarz targowy przedstawia się następująco:

  • 9-11 stycznia 2019 - Targi TSW "Sadownictwa i Warzywnictwa", Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

  • 15-17 marca 2019 - XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO

STIHL Ice City 2018

Nie pozwól, aby ominęły Cię niesamowite atrakcje i pokazy rzeźby lodowej!

Świąteczne lodowe miasteczko na poznańskim rynku!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Magiczną atmosferę od jakiegoś czasu można już poczuć w Poznaniu, gdzie rozpoczął się tegoroczny jarmark Bożonarodzeniowy - Betlejem Poznańskie. W tym roku oprócz wielu corocznych atrakcji przy ratuszu powstanie niesamowite lodowe miasteczko STIHL Ice City.   

W najbliższy weekend 8 i 9 grudnia podziwiać będzie można STIHL Ice City. Ta lodowa świąteczna kraina zlokalizowana będzie na płycie Starego Rynku. Na powierzchni blisko 150 m² będzie można podziwiać niezwykłe lodowe rzeźby przedstawiające ważne dla Poznaniaków symbole miasta jak i postaci świąteczne. Nie zabraknie Poznańskich Koziołków, czy Bamberki, a nawet będzie można zobaczyć renifery z saniami.

Wstęp do miasteczka jest bezpłatny i stanowić będzie idealne tło dla zdjęć do rodzinnego albumu.
 

Propozycja na idealny weekend dla całej rodziny!

Na niedzielę 9 grudnia zaplanowano specjalne atrakcje dla dzieci. Odbędą się ciekawe warsztaty, podczas których dzieci dostaną szansę, aby nauczyć się rzeźbienia w lodzie. Pojawi się kilkadziesiąt mini brył lodu, z których dzieci samodzielnie wykonają swoje dzieła.

POZnań Ice Festival

To już trzynasta edycja konkursu, który budzi ogromne zainteresowanie widzów, którzy na żywo oglądać mogą powstawanie lodowych rzeźb. W tym roku swój udział zapowiedzieli artyści m.in. z Włoch, Malezji, USA, Filipin, Litwy, Słowacji i Polski.

Harmonogram imprezy:

8 grudnia - sobota

  • 10:00 - 17:00: Zawody w Speed Ice Carving

  • 17:00 - 17:30: Wręczenie nagród

9 grudnia - niedziela

  • 9:00 - 17:00: Konkurs Główny

  • 10:00 - 15:00: Warsztaty z rzeźbienia w lodzie dla dzieci - STIHL Ice City

  • 12:00 - 16:30: Na scenie: koncert uczniów szkoły "Voice Compet", występ Activus Fitness i Taniec Kingi Żelechowskiej, koncert szkoły musicalowej "Erato".

  • 18:00: Wręczenie nagród wraz z podświetleniem rzeźb

  • 18:30 - 19:00: Pokaz laserowo-multimedialny

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich obecnych tego dnia w Poznaniu na zwiedzanie lodowego miasteczka. Cieszymy się, że dzięki STIHL Ice City, w bogatej ofercie Betlejem Poznańskiego pojawią się kolejne elementy, które pomogą wykreować magiczny nastrój zbliżających się Świąt.

Odwiedź STIHL Ice City i weź udział w konkursie fotograficznym!

Na naszych profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram odbędzie się konkurs fotograficzny. Każdy, kto pojawi się 8 i 9 grudnia w STIHL Ice City będzie mógł wziąć w nim udział i powalczyć o nagrody! Wystarczy, że opublikujecie pod postem konkursowym na Facebooku lub na swoim profilu Instagram wykonane przez siebie zdjęcie w lodowym miasteczku. Najbardziej kreatywne ujęcia nagrodzimy wyjątkowymi upominkami.
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia, do godz. 23:59!

ice_city_2018_490x170_rdax_90.jpg
ice_festival_2018_490x170_rdax_90.jpg
ice_konkurs_2018_490x170_rdax_90.jpg
1.jpg
2.jpg